mottó
Elérhetőség Iskolatörténet Patrónusok Bemutatkozás Általános Iskola Gimnázium
 JelentkezésIskolaépületÉves menetrendHírekVersenyeredményekGalériaÓrarendOsztályok 
Kápolna Betlehem DÖK Zeneterem Archívum Felvételi Aktuális

Általános iskolai versenyeredmények


2018/2019
 
Tanulmányi versenyek
 
Hevesy országos kémiaverseny
IX. Pálos Vince 7.o.
(felkészítő tanár: Király Gáborné)
 
Pécsi Egyházmegye hittanversenye
I. Saxon Hunor 5. o.
V. Zbiskó Eszter 7. o. (felkészítő tanár: Gertheis Zita)
 
Curie országos kémiaverseny
V. Pálos Vince 7. o. (felkészítő tanár: Király Gáborné)
 
Budapesti katolikus iskolák (Fatimai Szűzanyáról nevezett) szavalóversenye
I. Gégöl Kincső 5. o. (felkészítő tanár: Hetényi Réka)
III. Vejkey Lili 7. o. (felkészítő tanár: Rádiné Erdélyi Mária)
különdíj: Medve Luca 5. o. (felkészítő tanár: Hetényi Réka)
 
Kolping Iskola által rendezett országos szavalóverseny
II. helyezett: Gégöl Kincső 5. o. (felkészítő tanár: Hetényi Réka)
különdíj: Asztalos Luca (3. o.) (felkészítő tanár: Kautnik Andrea)
különdíj: Szkladányi Csongor (6.o.) – (felkészítő tanár: Horváthné Káldi Anna)
 
Kerületi matematika verseny
I. Módos Ferenc 5. o. (országos döntőbe jutott)
I. Módos Mihály 6. o. (országos döntőbe jutott)
I. Nyíri-Szabó Kinga 7. o. (országos döntőbe jutott)
I. Módos Vilmos 8. o. (országos döntőbe jutott)
IV. Antus Rita 5. o.
IV. Virág Dániel 6. o.
(felkészítő tanár: Szabóné Kékesi Nóra)
 
Dugonics András országos Matematika Verseny
II. Szkladányi Csongor 6. o.
III. Módos Vilmos 8. o.
IV. Módos Mihály 6. o.
(felkészítő tanár: Szabóné Kékesi Nóra)
 
Egyházmegyei Idegen Nyelvi verseny
II. angolos csapat (Csaba Zsófia 7. o., Kiss Viktor 7. o., Jármay Anna 8. o, Juhász Dorka 8. o.) (felkészítő tanár: Borsányiné Dányi Katalin, Pethő-Kovács Melinda)
III. németes csapat (Gégöl Kincső 5. o., Füleky Réka 5. o., Kautnik Lénárd 5. o., Módos Mihály 6. o.) (felkészítő tanár: Hoyos Áron, Szende Ágnes)
III. angolos csapat (Saxon Hunor 5. o., Szörnyű Benedek 5. o., Böhm Zsigmond 6. o., Kőszegi Zsigmond 6. o.) (felkészítő tanár: Pethő-Kovács Melinda)
 
Lóczy Lajos földrajz verseny
III. Czike Tamás 10.a (országos döntőbe jutott)
(felkészítő tanár: Sidló Stella)
 
Károly Ireneusz Fizika Verseny
I. Inges Ágoston és Pálos Vince 7. o. (felkészítő tanár: Nagy Dávid)
 
Less Nándor Földrajzverseny
országos döntőbe jutott: Czike Tamás 10. a (felkészítő tanár: Sidló Stella)
 
Kerületi felsős szavalóverseny
I. Vejkey Lili 7. o. (budapesti fordulóba jutott)
II. Medve Luca 5. o.
(felkészítő tanárok: Hetényi Réka és Rádiné Erdélyi Mária)
 
Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny
megyei fordulóba jutott: Inges Ágoston 7. o., Kiss Viktor 7. o.
(felkészítő tanár: Nagy Dávid)
 
Kerületi szépolvasási verseny
III. Saxon Hunor 5. o.
III. Rácz Szonja 7. o.
(felkészítő tanárok: Hetényi Réka és Rádiné Erdélyi Mária)
 
Zrínyi matematika verseny
I. Somogyi Bendegúz 2. o. (országos döntőbe jutott)
I. 2. osztályosok csapata Liszka Zsombor, Somogyi Bendegúz, Szikszay-Molnár Hanga
V. Ertl Katalin 4. o. (országos döntőbe jutott)
(felkészítő tanárok: Bolnovszky Márta és Halmyné Huszti Mária)
 
Curie Kémiaverseny
II. Pálos Vince 7. o. (országos döntőbe jutott)
IV. Módos Vilmos 8. o.
VII. Ámon Zsombor 8. o.
(felkészítő tanár: Király Gáborné)
 
Öveges Fizikaverseny
fővárosi döntőbe jutott: Jármai Anna 8. o., Módos Vilmos 8. o.
(felkészítő tanár: Király Gáborné)
 
Egyházmegyei matematika verseny
II. Jármay Anna 8. o.
III. Módos Ferenc 5. o.
III. Kiss Levente 7. o.
IV. Szkladányi Csongor 6. o.
V. Nyíri Szabó Kinga 7. o.
VI. Módos Vilmos 8. o.
(felkészítő tanár: Szabóné Kékesi Nóra)
 
Dugonics András Matematika Verseny
országos döntőbe jutott: Módos Mihály 6. o., Szkladányi Csongor 6. o., Inges Ágoston 7. o., Sallai Hanga 7. o., Módos Vilmos 8. o.
(felkészítő tanár: Szabóné Kékesi Nóra)
 
Curie Kémiaverseny
területi fordulóba jutott: Kiss Viktor 7. o., Nyíri-Szabó Kinga 7. o., Pálos Vince 7. o., Rácz Szonja 7. o., Zbiskó Eszter 7. o., Ámon Benedek 8. o., Ámon Zsombor 8. o., Módos Vilmos 8. o., Vágó Benedek 8. o.
(felkészítő tanár: Király Gáborné)
 
Hevesy Kémiaverseny kerületi forduló
I. Pálos Vince 7. o.
III. Módos Vilmos 8. o.
IV. Ámon Zsombor 8. o. (mindhárman budapesti döntőbe jutottak)
döntőbe jutott: Zbiskó Eszter 7. o.,
(felkészítő tanár: Király Gáborné)
 
Varga Tamás matematika verseny
területi fordulóba jutott: Kiss Levente 7. o., Módos Vilmos 8. o.
(felkészítő tanár: Szabóné Kékesi Nóra)
 
Sport
 
Budapesti tenisz diákolimpia (páros)
III. Haupt Pál 5. o. és Sembery Rudolf 5. o.
(felkészítő tanár: Hetényi Réka)
 
Kerületi atlétika többpróba verseny
I. Csóka Gergely 5. o.
I. Sántha Emese 8. o.
I. II. korcsoportos fiú csapat (Bató Péter 4. o., Bodó Sámuel 3. o., Csóka Gergely 5. o., Módos Ferenc 5. o., Sembery Rudolf 5. o.)
I. IV. korcsoportos lány csapat
II. Nyáry Bernát 6. o.
II. III. korcsoportos fiú csapat (Bogár-Szabó József 5. o., Czinege Attila 5. o., Módos Mihály 6. o., Nyáry Bernát 6. o., Virág Dániel 6. o.)
II. IV. korcsoportos fiú csapat (Kautnik Gellért 7. o., Máttyus Bertalan 8. o., Seidl András 8. o., Szmrecsányi Olivér 8. o., Tulipánt Zsombor 8. o.)
III. Módos Ferenc 5. o.
III: Szmrecsányi Olivér 8. o.
III. III. korcsoportos lány csapat
(felkészítő tanár: Hetényi Réka)
 
EKIF kupa labdarugás
I. 7., 8. osztályos csapat (Ámon Benedek 8. o., Ámon Zsombor 8. o., Bényi Márton 8. o., Bódis Vince 7. o., Liszka Márton 7. o., Máttyus Bertalan 8. o., Nagy István 8. o., Radics Máté 8. o., Tulipánt Zsombor 8. o., Vágó Benedek 8. o.) (felkészítő tanár: Pethő András)
 
Országos Diákolimpia tájfutás
rövidtáv:
I. Dankó Boróka 4. o.
normáltáv:
III. Dankó Boróka 4. o.
(felkészítő tanár: Halmyné Huszti Mária)
 
KIDS úszóbajnokság (katolikus iskolák országos versenye)
50m gyors
I. Rácz Noé 5. o.
I. Rácz Szonja 7. o.
IV. Drávucz Anna 7. o.
50m mell
I. Rácz Noé 5. o.
I. Rácz Szonja 7. o.
V. Egyed Borbála 7. o.
(felkészítő tanár: Krasznai Gabriella, Magó Kinga, Pethő András)
 
KIDS kéttusa bajnokság (katolikus iskolák országos versenye)
I. Rácz Noé 5. o.
I. IV. korcsoport lány csapata (Rácz Szonja 7. o., Drávucz Anna 7. o., Egyed Borbála 7. o.)
II. Rácz Szonja 7. o.
III. Máttyus Bertalan 8. o.
IV. Drávucz Anna 7. o.
V. Arató Balázs 6. o.
V. Egyed Borbála 7. o.
(felkészítő tanár: Krasznai Gabriella, Magó Kinga, Pethő András)
 
Mezei futóverseny
I. Kőszegi Mátyás 2. o.
I. I. korcsoportos fiú csapat (Ficz Patrik 2. o., Kőszegi Mátyás 2. o., Módos Zsigmond 2. o., Somogyi Bendegúz 2. o.)
I. II. korcsoportos fiú csapat (Csóka Gergely 5. o., Módos Ferenc 5. o., Shanda Márk 6. o., Sembery Rudolf 5. o.)
I. III. korcsoportos fiú csapat (Módos Mihály 6. o., Tölgyesi Kelemen 6. o., Saxon Hunor 5. o. Virág Dániel 6. o.)
I. IV. korcsoportos lány csapat (Egyed Borbála 7. o., Haupt Elza 8. o. Janitsáry Júlia 8. o., Sánta Emese 8. o.)
I. IV. korcsoportos fiú csapat (Ámon Benedek 8. o., Máttyus Bertalan 8. o., Nagy István 8. o.)
II. Módos Zsigmond 2. o.
II. Dankó Boróka 4. o.
II. Módos Mihály 6. o.
II. Sánta Emese 8. o.
II. I. korcsoportos lány csapat (Kozma Orsolya 2. o., Szeles-Korbácska Panna 3. o.., Szeles-Korbácska Sára 1. o., Virág Hanga 2. o.)
II. III. korcsoportos lány csapat (Antus Rita 5. o., Dankó Boglárka 5. o., Gégöl Kincső 5. o., Süveges Annamária 6. o.)
III. Csóka Gergely 5. o.
III. Dankó Boglárka 5. o.
III. Máttyus Bertalan 8. o.
III. II. korcsoportos lány csapat (Dankó Boróka 4. o., Nyáry Kinga 3. o., Pomozi-Soós Anna 4. o., Szkladányi Blanka 4. o.)
(felkészítő tanár: Czeizing Ditta, Czeizing Ottó, Hetényi Réka, Kissné Rózsavölgyi Petra, Pethő András)
 
Vívó Diákolimpia
III. Módos Ferenc 5. o. (felkészítő tanár: Hetényi Réka)
 
Kerületi kosárlabda bajnokság
II. IV. korcsoportos lány csapat (Csaba Zsófia 7. o., Csóka Veronika 7. o., Fogarasi Hajnal 7. o., Gégöl Kincső 5. o., Jármay Anna 8. o., Lévai Júlia 5. o., Radics Dóra 7. o., Rochlitz Rita 5. o., Süveges Annamária 6. o., Ujsághy Zsófia 6. o.)
(felkészítő tanár: Magó Kinga)
 
Kerületi floorball verseny
I. Bódis Vince, Czike Márk, Gál Kornél, Kautnik Gellért, Kurucz Péter 7. o.
(felkészítő tanár: Magó Kinga)
 
KIDS asztalitenisz verseny
I. Sembery Rudolf 5. o.
II. IV. kcs. fiú csapat (Tulipánt Zsombor 8. o., Szmrecsányi Olivér 8. o., Módos Vilmos 8. o.)
III. Gégöl Kincső 5. o.
III. Antus Rita 5. o.
III. III. kcs. lány csapat (Antus Rita 5. o., Gégöl Kincső 5. o., Horváth Panni 6. o.)
IV. Módos Ferenc 5. o.
IV. Horváth Panni 6. o.
IV. III. kcs. fiú csapat (Módos Mihály 6. o., Rácz Noé 5. o., Sembery Rudolf 5. o.)
(felkészítő tanárok: Czeizing Ottó, Hetényi Réka)
 
MOM Mikulás Kupa
50 m hát:
I. Asztalos Zita 2. o.
25 m mell
I. Ficz Patrik 2. o.
III. Szabó Menyhért 5. o.
25 m gyors
I. Bogár-Szabó József 5. o
II. Haupt Pál 5. o.
III. Ficz Patrik 2. o.
25 m hát
I. Bogár-Szabó József 5. o
II. Szentkláray Gergely 2. o.
II. Haupt Pál 5. o.
III. Nyáry Kinga 3. o.
(felkészítő tanár: Hetényi Réka)
 
I. kerületi Mikulás váltó
II. Liszka Boldizsár 1. o. Tóth Janka, 1. o. Ficz Patrik 2. o., Heffner Nóri 2. o. Antoni Elza 3. o., Bodó Sámuel 3. o., Gégöl Kata 3. o., Mátyássy Lázár 3. o., Nyáry Kinga 3. o., Szécsényi Albert 3. o. (felkészítő tanár: Czeizing Ditta)
 
Kerületi asztalitenisz verseny
I. Gégöl Kincső 5. o.
I. Szmrecsányi Olivér 8. o.
II. Horváth Panni 6. o.
II. Módos Mihály 6. o.
II. Liszka Márton 7. o.
III. Rácz Noé 5. o.
III. Tulipánt Zsombor 8. o.
(felkészítő tanárok: Czeizing Ottó, Hetényi Réka, Magó Kinga)
 
Kerületi diákolimpia – többpróba
I. Csóka Gergely 5. o.
I. Jármay Anna 8. o.
I. IV. korcsoport lány csapata (Bolza Léna 7. o., Egyed Borbála 7. o., Fogarasi Hajnal 7. o., Jármay Anna 8. o., Radics Dóra 7. o., Sántha Emese 8. o.)
II. I. korcsoport lány csapata (Andor Kata 3. o., Heffner Nóra 2. o., Szeles-Korbácska Panna 3. o., Tulipánt Klára 3. o. Ujsághy Viktória 3. o., Virág Hanga 2. o.)
II. II. korcsoport fiú csapata (Bató Péter 4. o., Csóka Gergely 5. o., Módos Ferenc 5. o., Schanda Mór 4. o., Sembery Rudolf 5. o.)
II. III. korcsoport lány csapata (Antus Rita 5. o., Dankó Boglárka 5. o., Füleky Réka 5. o., Gégöl Kincső 5. o., Kozma Veronika 6. o., Süveges Annamária 6. o., Ujsághy Zsófia 6. o.,)
II. III. korcsoport fiú csapata (Bogár Szabó József 5. o., Haupt Pál 5. o., Rácz Noé 5. o., Saxon Hunor 5. o., Szkladányi Csongor 6. o.,Virág Dániel 6. o.)
III. I. korcsoport fiú csapata (Bató Ádám 2. o., Cserni Áron 2. o., Fekete Balázs 3. o., Ficz Patrik 2. o., Saxon Bertalan 3. o., Tóth Lőrinc 2. o.)
III. II. korcsoport lány csapata (Dankó Boróka 4. o., Gégöl Kata 3. o., Medve Luca 5. o., Nyáry Kinga 3. o., Pomozi-Soós Anna 4. o., Rochlitz Rita 5. o.,)
III. IV. korcsoport fiú csapata (Bényi Márton 8. o , Butacu János 8. o., Máttyus Bertalan 8. o , Orosz Ignác 8. o., Seidl András 8. o., Tulipánt Zsombor 8. o.,)
(felkészítő tanárok: Czeizing Ditta, Czeizing Ottó, Halmyné Huszti Mária, Hetényi Réka, Kissné Rózsavölgyi Petra, Magó Kinga)